• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Technik informatyk – ostatni nabór do szkół policealnych

Technik informatyk – ostatni nabór do szkół policealnych

21.2.2019

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15.02.2019 r. dotyczącego ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego to ostatnia szansa na zdobycie zawodu informatyka w szkole policealnej Żak zupełnie bezpłatnie. Na kierunek Technik informatyk można zapisywać się jeszcze tylko do 30 marca 2019 r.

Rozpoczęcie nauki na kierunku Technik informatyk w bieżącej rekrutacji to możliwość zdobycia perspektywicznego i wysoko wynagradzanego zawodu z branży IT. Aby się na niego zapisać, nie musisz mieć matury, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nauka jest całkowicie bezpłatna (brak opłaty wpisowej i innych), trwa 2 lata i realizowana jest w trybie zaocznym, dzięki czemu nie koliduje z pracą. Po jej ukończeniu słuchacz otrzymuje świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dodatkowym atutem jest to, że specjaliści w tej dziedzinie mogą pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. 

Zdanie egzaminów organizowanych w naszej szkole przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną pozwala zyskać następujące kwalifikacje zawodowe:

 • Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci (EE.08)
 • Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych (EE.09)

Absolwenci tego kierunku potrafią, m.in. administrować systemami operacyjnymi, lokalnymi sieciami komputerowymi, tworzyć i zarządzać bazami danych, zajmować się eksploatacją sieci komputerowych. Posiadają również umiejętności tworzenia witryn internetowych i aplikacji tak wszechobecnych w codziennym życiu każdego z nas. Pracę w międzynarodowym środowisku z pewnością ułatwi znajomość branżowego języka angielskiego.

Technik informatyk to kierunek wprost stworzony dla osób pasjonujących się nowinkami technologicznymi, chcących rozwijać się w prężnie działającej branży.

Skorzystaj z szansy i dołącz do grona informatyków!

Rekrutacja trwa do 30 marca 2019 r.

 

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.