zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zasadnicza Szkoła Zawodowa daje świetne przygotowanie do wykonywania danego zawodu. Pozwala zdobyć pełne kwalifikacje, które ułatwiają w podjęciu pracy w wybranym zawodzie. Umożliwia dalsze kształcenie w szkołach ponadgimnazjalnych. Szkoła przygotowuje do stosowania nowoczesnych metod wytwarzania i produkcji. W ostatnich latach ciągle brakuje kadry technicznej i fachowców w dziedzinach zawodowych. Absolwenci naszej szkoły na pewno poradzą sobie na wymagającym rynku pracy. Są to zawody poszukiwane, cenione, dające zatrudnienie i atrakcyjne zarobki zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej.

Oferta dostępna również w miastach:

Wybierz interesujący Cię kierunek

zobacz inne kierunki

Co nas wyróżnia:

co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia